Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 45-letnia mieszkanka Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie poszukiwanej Doroty Sobocińskiej

Łomżyńscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 45-letniej mieszkanki Łomży, która wczoraj, we środę, wyszła z domu do pracy i już z niej nie wróciła. Dziś policja publikuje zdjęcie zaginionej.

45-letnia Dorota Sobocińska, o pomoc w odnalezieniu której proszą policjanci wyszła z domu do pracy we środę rano. Dotarła na miejsce, ale już nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Rysopis: 164 centymetry wzrostu, szczupła budowa ciała, jasne włosy do ramion.

Ubrana była w: ciemnozielone spodnie jeansowe, jaskrawą pomarańczową bluzkę, czarny sweter z długim rękawem, czarne sandały. Miała ze sobą czarną sportową torbę z białym logo.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym łomżyńskiej jednostki policji 47 717 1220; 47 717 1212 lub pod numer alarmowy 112.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę