Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bardzo złej jakości paliwo wykryto na sześciu stacjach w regionie

Zanieczyszczenie środowiska ale też uszkodzenie silnika samochodu powoduje paliwo, w którym ilość siarki przekracza dopuszczalne normy. Takie paliwo podczas kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Białymstoku znaleziono na 6 stacjach benzynowych województwa podlaskiego. W jednym przypadku dopuszczalny poziom przekroczony został dziesięciokrotnie.

Nazwy i adresy stacji, w których sprzedawane jest takie paliwo publikuje na swoich stronach internetowych Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę