Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Za pośpieszanie przy kasie mężczyzna wybił szybę w aucie

Główne zdjęcie
Fot. KPP Kolno

Za pospieszanie w robieniu zakupów na stacji paliw w odwecie 26-latek wybił szybę. Mężczyzna trafił do aresztu i grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzecz działa się w czwartkowy wieczór na stacji paliw pod Małym Płockiem. Z relacji poszkodowanego wynika, że sytuacja zaogniła się podczas stania w kolejce przy kasie. 44-latek zwrócił uwagę dwóm stojącym przy kasie mężczyznom, aby pospieszyli się w robieniu zakupów. Na tyle to uraziło mężczyzn, że gdy wyjeżdżał z parkingu, inny samochód zajechał mu drogę. Wysiadło z niego 4 mężczyzn, z których jeden wybił tylną, prawą szybę w jego samochodzie.
Jak wynika z ustaleń policjantów, za aktem wandalizmu stoi 26-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Poszkodowany 44-latek na 1,5 tys. zł oszacował swoje straty. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Zgodnie z kodeksem karnym, za to przestępstwo, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę