Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 17 września 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Założył się i wszedł do kontenera na odzież - w wyjściu pomogli mu strażacy

Z pojemnika na używaną odzież musieli wyciągać mieszkańca Łomży tamtejsi policjanci i strażacy.

Wszystko zaczęło się od prośby o interwencję wobec trzech pijących alkohol i głośno zachowujących się mężczyzn. Policjanci we wskazanym miejscu zastali jednak tylko dwóch podejrzanych. Okazało się, że trzeci z biesiadników wszedł do metalowego pojemnika z używaną odzieżą. Ponieważ nie dawał znaku życia, na miejsce wezwano straż pożarną i pogotowie ratunkowe.

Strażacy przy pomocy piły mechanicznej uwolnili z kontenera 28-letniego mieszkańca Łomży, który był pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu przez lekarza mężczyzna przewieziony został do aresztu w Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie, ponieważ w Łomży wszystkie cele były już zajęte.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 28-latek wszedł do pojemnika przez półkę na odzież, ponieważ założył się o to z pozostałymi uczestnikami imprezy.

 

Mężczyzna w pojemniku na odzież PCK

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę