Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Mężczyzna w pojemniku na odzież PCK

Strażacy wyciągnęli pijanego mężczyznę z pojemnika na odzież PCK. Jak znalazł się w środku wyjaśniają policjanci.

Niecodzienną interwencję mieli łomżyńscy strażacy kilkanaście minut po godz. 20 przy ul. Prusa. Wezwani zostali przez policję, aby pomóc wyciągnąc mężczyznę znajdującego się w środku pojemnika na odzież. Takich polemników jest wiele, rozstawione sa w różnych częściach miasta, a służą do tego, aby mieszkańcy wrzucali tam w formie darów nieprzydatną odzież tudzież inne przedmioty. Jak znalazł się ów mężczyzna w środku nie wiadomo. Jedna z kobiet, która zamieszkuje w sąsiednim bloku tłumaczyła, że trzech mężczyzn od kilku godzin piło tam i hałasowało. Widziała także jak jakiś człowiek wisiał na tym pojemniku, a kiedy przechodziła obok już go tam nie było. 

Aby wydostać mężczyznę strażacy musieli użyć piły motorowej i młota. Kilka minut zajęło im otwarcie drzwi do pojemnika. Po otwarciu, jak się okazało, pijanym mężczyzną zajął się personel karetki pogotowia, kórym towarzyszyli policjanci. Przy tym pojemniku policjanci zatrzymali także dwóch innych męczyzn.

Co ów mężczyzna tam robił, czego szukał i jak się tam znalazł ustalają policjanci. 

 

210819083017.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę