Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

Główne zdjęcie
Biebrza, zdjęcie ilustracyjne

W weekend z każdym dniem będzie coraz cieplej, w sobotę na zachodzie, a w niedzielę już miejscami w całym kraju do około 30°C – prognozuje IMGW. Dużo pogodnego nieba, przelotny deszcz tylko miejscami.

W sobotę Polska pozostanie w zasięgu klina słabnącego wyżu, którego centrum znajdzie się nad Morzem Norweskim. Powoli od zachodu w kierunku Polski przemieszczać się będzie zatoka niżowa związana z niżem z ośrodkiem w rejonie Kanału La Manche. Pozostaniemy w powietrzu polarnym morskim. Ciśnienie będzie nadal spadać. Spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże, możliwy słaby, przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 23°C do 26°C. Wiatr będzie słaby, zmienny. W Łomży prognozowane jest 24°C.

W niedzielę Polska będzie na skraju niżu z ośrodkiem nad Kanałem La Manche, na zachodzie zaznaczy się wpływ frontu atmosferycznego. Z południowego zachodu napływać zacznie ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego, a ciśnienie powoli będzie rosnąć. W regionie zapowiada się zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura maksymalna od 25°C do 27°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni. 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę