Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Stracili prawo jazdy za prędkość

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom, którzy w weekend przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Trzy weekendowe przekroczenia prędkości przez kierowców w obszarze zabudowanym skończyły się zatrzymaniem na 3 miesiące prawa jazdy. Jak informują policjanci,  miejsca kontroli drogowych zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zaczęło się w piątek o godz. 15. w Wiźnie. Tam 53-letni kierowca audi przekroczył prędkość o 53 kilometry na godzinę w terenie zabudowanym. Kolejne zarejestrowane przekroczenie miało miejsce w piątek po 16., w Zaruziu na drodze krajowej 61. Tam 68-latek jadąc mercedesem przekroczył dozwoloną tam prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Ostatni ukarany wpadł w niedzielę o 15. w Łomży. 49-letni motocyklista na ulicy Piłsudskiego jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę, tym samym przekraczając dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę.   

Wszyscy stracili prawo jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Policjanci apelują  o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę