Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Mienie Łomży

O 10 milionów złotych wzrosła wartość mienia komunalnego Łomży w ciągu tego roku. Dziś wartość ta jest szacowana na ponad 356 milionów złotych. Największą wartość mają grunty. W nich miasto ma ponad 125 mln zł. W ciągu tego roku ich wartość wzrosła o blisko 5 mln zł. Więcej niż przed rokiem i to o blisko 3 mln złotych warte są także miejskie budynki Ogólnie ta wartość szacowana jest na niemal 90 milionów.


Grubo ponad 70 mln złotych Łomża ma w udziałach w dwóch spółkach Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji i Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Obie spółki w stu procentach należą do miasta przy czym pierwsza jest ponad dwukrotnie cenniejsza niż druga.
Miasto tak jak każdy o swój majątek musi dbać. W sumie w przyszłym roku na jego utrzymanie i modernizację wyda około 49 mln zł. Niemal 2/3 tej kwoty przypada na wydatki inwestycyjne. Dodajmy, że przewidywane dochody budżetu Miasta i gospodarki pozabudżetowej z tytułu posiadania mienia komunalnego zostały określone na kwotę 24. mln zł. Zatem są one niemal dwukrotnie niższe od wydatków jakie poniesie miasto na ich utrzymanie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę