Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kończą Mickiewicza

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Na początku przyszłego tygodnia zostanie przywrócony ruch na ulicy Mickiewicza – zapowiada Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego. We wtorek pracownicy Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego wierzchnią warstwę asfaltu remontowanej od początku października ulicy. Jednocześnie po obu stronach ulicy układane są chodniki z kostki polbrukowej.

Zgodnie z umową remont ul. Mickiewicza ma zakończyć się dopiero 20 grudnia. Sprzyjająca pogoda pozwoliła wykonawcy – PBK z Łomży na przyspieszenie prac. Od rana we wtorek na około 130 metrowym odcinku ulicy wylewana była już tzw. Ścieralna warstwa asfaltu. Zgodnie z zapowiedziami ruch samochodowy ma być tu przywrócony już za kilka dni.
Przypomnijmy roboty drogowe w ul. Mickiewicza obejmowały: budowę parkingu przy Szkole Podstawowej nr 7 oraz kanałów deszczowych, oraz wymianę nawierzchni jezdni. Koszt inwestycji wynosi 435 207 złotych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę