Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@

Złota Martyna z Łomży wygrywa w Słubicach

Główne zdjęcie
Martyna Szulc (w środku)

Martyna Szulc zdobyła złoty medal w konkursie skoku w dal juniorek, skacząc na odległość 5 m 45 cm, oraz przywiozła brązowy medal za trójskok długości 11 m 57 cm. Zawodniczka LKS Narew Kurpiewski Łomża i podopieczna trenera Jana Kotowskiego triumfowała na Mistrzostwach Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych, które odbyły się od 4. do 6. czerwca w Słubicach.

- Pozostałe dziewczyny wróciły bez medali - mówi trener Kotowski. Zofia Nagórska uplasowała się na piątych miejscach w: skoku w dal - 5, 26 m oraz trójskoku - 11, 41 m. Zuzanna Poteraj była siódma w trójskoku - 11, 12 m i dziewiąta w skoku w dal - 5, 02 m. Katarzyna Cychol w konkursie skoku w dal juniorek młodszych zajęła ósme miejsce - 4, 88 m. Blisko medalu był Dominik Krajewski, zdobywając czwarte miejsca w: skoku w dal - 6, 47 m i trójskoku - 12, 87 m. W skoku wzwyż Sebastian Szewczyk pokonał poprzeczkę, zawieszoną na wysokości 185 cm, co dało mu ósme miejsce.

Opr.: Mirosław R. Derewońko

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę