Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dyrektorzy zostają

Główne zdjęcie
Paweł Drożyner

Dyrektorzy „Mechaniaka” i „Ekonomika” zostają. Prezydent Mariusz Chrzanowski podjął decyzję o przedłużeniu im stanowisk dyrektorskich na kolejne 5 lat.

Powołując się na rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podjął decyzję o przedłużeniu Pawłowi Drożynerowi do 31 sierpnia 2026 r. stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży. 

Paweł Drożyner jest łomżyniakiem i ma 60 lat. Jest absolwentem filologii polskiej Filii UW w Białymstoku. Z "Ekonomikiem" wiąże się znaczna część jego kariery zawodowej: zaczynał tutaj w 1992 r. i pracował do 1996 r. jako nauczyciel polonista, po czym został wybrany dyrektorem ZSE i do dziś kieruje Zespołem Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 przy ul. Mikołaja Kopernika w Łomży. 

Na podstawie tego samego rozporządzenia Ministra Edukacji  Narodowej prezydent Chrzanowski do 31 sierpnia 2026 r. powierzył Jackowi Koconiowi stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży. Jacek Kocoń jest historykiem, a dyrektorem w „Mechaniaku” jest od kilkunastu lat. 

_MG_4095.jpg
Jacek Kocoń

 

Aby obaj panowie mogli dalej pełnić swoje funkcje, pozytywne opinie o ich pracy musiało wydać Kuratorium Podlaskie oraz Rady Pedagogiczne tych szkół. 

Natomiast na dyrektora Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, czyli „Wety”, Ratusz ogłosił konkurs. Do 11. czerwca chętni kandydaci mogą składać dokumenty. 

200609064623.png
Foto: Paweł Drożyner
Foto: Jacek Kocoń

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę