Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wolne miejsca w przedszkolach i oddziałach

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

- W przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez Miasto Łomża, zabezpieczono 1930 miejsc na rok szkolny 2021/2022 - informuje inspektor Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży. Po kilka wolnych miejsc, na które do 9. czerwca odbywa się elektroniczna rekrutacja uzupełniająca, dostępnych jest jeszcze w 2 przedszkolach tylko dla 3-latków oraz po kilkanaście miejsc w 3 oddziałach przedszkolnych dla starszych roczników.

Inspektor Czech precyzuje, że w Przedszkolu Publicznym nr 1 są 2 miejsca dla 3-latków, natomiast Przedszkole Publiczne nr 10 oferuje 3 miejsca dla 3-latków. W Oddziale Przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 zająć można któreś z 13 miejsc dla 3-latków. W Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 4 jest 12 miejsc dla 4-latków oraz 2 dla 5- i 6-latków. Najwięcej wolnych miejsc ma Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 7 i może przyjąć 15-oro dzieci z grupy wiekowej 5- oraz 6-latków.

Magistrat w komunikacie przypomina, że rekrutacja uzupełniająca odbywa się drogą elektroniczną.

Harmonogram, wykaz wolnych miejsc, dokumenty i informacje znajdują się na stronie naboru:  https://nabor.pcss.pl/lomza/przedszkole/ oraz w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych. Oprócz tego, rekrutację w mieście na nowy rok szkolny, niezależnie od działań Miasta Łomża, prowadzą przedszkola niepubliczne, należące do stowarzyszeń i prywatne. 

Mirosław R. Derewońko

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę