Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Elektroniczne protesty

Ponad 220 internautów poparło elektronicznie protest pracowników pogotowia ratunkowego w Łomży. Szansę taką stworzyli im autorzy strony internetowej 4lomza.pl, którzy zamieścili treść protestu w Internecie. Wystarczy podpisać go imieniem i nazwiskiem oraz podać własny adres internetowy, a list z protestem przeciw połączeniu pogotowia białostockiego, łomżyńskiego i suwalskiego trafia do elektronicznych skrzynek każdego z członków zarządu województwa. W treści listu autorzy zawarli argumenty pracowników pogotowia jak i opinie mieszkańców Łomży, które pojawiły się jako pierwsze reakcje na informacje o planowanym połączeniu.

Jest to pierwsza taka forma poparcia w województwie podlaskim i stanowić będzie precedens.
Elektroniczną formę dotarcia do decydentów wybrano ze względu na czas- Zarząd Województwa o przyszłości pogotowia ma debatować już w najbliższy wtorek.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę