Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Teatr szuka wolontariuszy „na Walizkę”

Drogi Widzu! Chcesz współtworzyć festiwal Walizka? Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje pełnoletnich osób, które pomogą w organizacji kolejnej edycji festiwalu Walizka – czytamy w przesłanym komunikacie.

10-13 czerwca w naszym mieście odbędzie się 34. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka. Wydarzenie kulturalne znane, cenione i oczekiwane. Jest też doskonałą okazją poznania pracy teatru od wewnątrz. Jak co roku bowiem TLiA w Łomży zaprasza chętnych wolontariuszy do pracy. Osoby te  proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej osoby. Do obowiązków wolontariuszy należeć będzie m. in. obsługa spektakli, pomoc w zabezpieczeniu sanitarnym spektakli, opieka nad zespołami, pomoc w biurze organizacyjnym. Zakres obowiązków ustalany będzie indywidualnie – precyzuje Teatr. W minionych latach liczba wolontariuszy przy Festiwalu oscylowała wokół 10 osób. W tym roku, ze względu na ograniczone przyjazdy artystów z zagranicy, tych miejsc może być mniej. 

Teatr oferuje możliwość obejrzenia ciekawych spektakli ostatnich lat, zdobycie nieocenionego doświadczenia oraz wydanie zaświadczenia o pracy wolontariackiej przy 34 edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. 

Serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia na festiwalu!

 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę