Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Na studia wyższe w Łomży zaprasza PWSIiP

Główne zdjęcie
PWSIiP

– Każdy z nas ma bezpośredni kontakt z wykładowcą, który jest dostępny również poza godzinami zajęć na Uczelni - chwali "Państwówkę" Sebastian Grabowski, student 4. roku prawa w PWSIiP w Łomży, który po ukończeniu studiów zamierza zdobyć aplikację adwokacką. Na wydziałach prawa w dużych miastach kształci się na roku po kilkuset albo tysiąc ludzi, gdy z Sebastianem - 19 osób, które mogą wykorzystać wiedzę i w firmach, i w urzędach. PWSIiP prowadzi rekrutację aż na 14 kierunków.

Władze Uczelni za atuty PWSIiP uważają: indywidualne podejście kadry do studentów, wysoki poziom nauki i dobre warunki studiowania, nowoczesną bazę dydaktyczną, kierunki dające  pracę. Ważna jest możliwość pogodzenia rozkładu zajęć z godzinami pracy, jeśli ktoś chce lub musi pogodzić zarabianie na życie ze studiowaniem.
PWSIiP przygotowała dla kandydatów na studia przy ulicy Akademickiej 14 w Łomży 14 kierunków. Podajemy ich nazwy w kolejności alfabetycznej: Administracja, Automatyka i robotyka, Dietetyka,  Fizjoterapia, Informatyka, Filologia angielska, Kosmetologia, Pedagogika, Pielęgniarstwo, Praca socjalna, Prawo, Technologia żywności i żywienia człowieka, Wychowanie fizyczne, Zarządzanie.
Łomżyńska Uczelnia stawia sobie za cel kształcenie praktyków, zdolnych wiedzę spożytkować na dynamicznym rynku pracy w dobie zmieniających się trendów polskiej, europejskiej i światowej gospodarki. Rekrutacja na studia w PWSIiP rusza od poniedziałku, 17 maja. Strona uczelni: https://www.pwsip.edu.pl/kandydaci/

Mirosław R. Derewońko

nr tel. red.: 696 145 146


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę