Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 100 tysięcy strat po pożarze w Kruszewie - Brodowie

Na 110 tysięcy wyceniono straty po pożarze zabudowań gospodarczych w Kruszewie - Brodowie w powiecie wysokomazowieckim. Spaliły się obora i stodoła: rolnik stracił m.in. 60 ton zboża, 30 ton słomy i kombajn do ziemniaków. Strażacy uratowali stojący w pobliżu dom.

W akcji gaśniczej, która trwała 12 godzin, uczestniczyło 9 zastepów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Teraz trwa ustalanie co było przyczyna zaprószenia ognia.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę