Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Szczepienia 16 i 17-latków

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował na konferencji prasowej, że za zgodą rodziców, od 17 maja na szczepienie przeciwko koronawirusowi będą mogli rejestrować się 16- i 17-latkowie.

Minister Zdrowia zapowiedział na konferencji prasowej, że od 17 maja na szczepienie przeciwko koronawirusowi będą mogli rejestrować się 16- i 17-latkowie. Szczepienia mają być przeprowadzane z użyciem szczepionki firmy Pfizer, która dopuściła wcześniej taką możliwość. Do piątku, 14. maja, mają zostać przedstawione szczegóły. Wiadomo, że wcześniej zgodę na szczepienia będą musieli wyrazić rodzice lub opiekunowie prawni, ale ich obecność nie będzie konieczna już w samym punkcie szczepień.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę