Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Uciekinier znaleziony w lesie

Mężczyzna, który wczoraj nie zatrzymał się do kontroli policjantom i próbował uciec, po 3 godz. został znaleziony w lesie. Znaleziono przy nim narkotyki.

Około 16.35 policjanci z posterunku w Śniadowie próbowali zatrzymać ciemne BMW - relacjonuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży. Uwagę mundurowych zwróciło dziwne zachowanie kierującego, które dostrzegli w lusterkach. Jadący ciemnym BMW przyśpieszał, zwalniał, machał rękami, aż wreszcie wyprzedził radiowóz. Wówczas policjanci podjęli próbę zatrzymania pojazdu. Kierujący nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać. Z dużą prędkością uciekał ul. Ostrołęcką, przejechał budowaną Via Baltica i na ostrym zakręcie w rejonie wsi Zalesie -Wypychy wypadł z drogi ocierając się o drzewo. Kiedy już nie mógł pojechać dalej, opuścił pojazd i pobiegł w stronę lasu - ralacjonują policjanci.


Na miejsce ściągnięto posiłki. Policjanci patrolowali okoliczne dróżki i sprawdzali przejeżdżające pojazdy. Inni mundurowi przeczesywali las. Ostatecznie 32-latka, mieszkańca gminy Śniadowo, znaleziono w lesie w pobliżu torów linii Ostrołęka-Śniadowo. Mężczyzna w saszetce miał torebkę strunową z białym proszkiem i torebkę z suszem. W sumie znaleziono przy nim 3 g. tych substancji. Biały proszek wysłano do analizy, natomiast badanie suszu wykazało, że to marihuana.

Wstępne badania wykazały, że kierujący był trzeźwy. Jak informuje KMP w Łomży, pobrano od niego krew celem przeprowadzenia badań na obecność substancji odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających i niezatrzymanie się do kontroli.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Natomiast za niezatrzymanie się do kontroli i kontynuowanie jazdy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Foto:
Foto:
Foto: Tory w kierunku Ostrołęki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę