Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Świąteczna dyspensa

„Mając na uwadze świąteczny charakter dnia 11 listopada, który w bieżącym roku przypada w piątek, niniejszym – na podstawie kanonów 87 i 88 Kodeksu Prawa Kanonicznego – udzielam w Diecezji Łomżyńskiej dyspensy od obowiązku zachowania w tym dniu wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych” - napisał w specjalnym komunikacie bp. Tadeusz Zawistowski Wikariusz Generalny Łomżyńskiej Kurii Diecezjalnej.

W piątek 11 listopada można zatem jeść mięso, ale biskup Tadeusz Zawistowski zaleca „inne formy pokutne, a zwłaszcza modlitwę i jałmużnę”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę