Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@

Narkotykowe łowy

Łącznie 15 gramów narkotyków u czterech mężczyzn zabezpieczyli policjanci z Łomży w miniony weekend.

Nerwowe zachowanie pasażera, jak piszą policjanci sprawiło, że w piątkowe popołudnie, mundurowi z  Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali do kontroli drogowej seata w Łomży. Mężczyzna w kieszeni spodni miał marihuanę. Badanie narkotesterem potwierdziło substancję, a 27-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 

Na terenie Gminy Piątnica, informuje KMP w Łomży, policjanci patrolówki chcieli pomóc kierowcy audi stojącego na poboczu. Okazało się, że 42-latek ma w samochodzie narkotyki. Mundurowi w drzwiach kierowcy zauważyli pudełko, w którym ukryty był biały proszek. Również pod siedzeniem kierowcy policjanci znaleźli torebkę foliową z białym proszkiem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone substancje to amfetamina. Kolejnego z tabletkami ekstazy zatrzymano w  niedzielę rano. Policjanci z patrolówki znaleźli przy 27-latku torebkę foliową z dwiema zielonymi tabletkami. Mężczyzna zapewniał o legalności znaleziska, ale narkotester wskazał na ekstazy. 

Przed północą w niedzielę, u także 27-latka, policjanci znaleźli metalowy pojemnik, w którym znajdowały się trzy torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina. 

 

Łącznie we wszystkich tych przypadkach policjanci zabezpieczyli ponad 15 gramów środków odurzających. Mieszkańcy powiatu łomżyńskiego zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę