Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Jedna osoba zginęła w pożarze w Grajewie

Jedna osoba zginęła w pożarze, do którego doszło w bloku na osiedlu Broniewskiego w Grajewie.

Jak mówi zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej Arkadiusz Lichota, ogień pojawił się w mieszkaniu przed godz. 6:00. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy weszli w aparatach ochrony dróg oddechowych do mieszkania. W jednym z pomieszczeń zastali pożar. Po ugaszeniu tego pożaru w łóżku znaleźli ciało osoby. W tej chwili pożar jest już ugaszony, zabezpieczamy miejsce zdarzenia. W mieszkaniu przebywała jeszcze jedna osoba, ale nie odniosła żadnych obrażeń. Była zestresowana, strażacy udzielili jej wsparcia psychicznego - poinformował Arkadiusz Lichota.

Ze względu na to, że strażacy szybko opanowali pożar, nie trzeba było ewakuować innych mieszkańców bloku.

W akcji gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny pożaru.

 

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę