Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Do ośmiu lat więzienia grozi kierowcy, który spowodował wypadek w Kisielnicy

Główne zdjęcie
Ciężarówka, która najechała na stojące samochody

Nawet osiem lat więzienia grozi kierowcy samochodu ciężarowego, który w środę doprowadził do wypadku w Kisielnicy koło Łomży. Zmiażdżony samochód i jedna ofiara śmiertelna w Kisielnicy.

W wyniku tego zdarzenia zginął dwudziestojednoletni mężczyzna, który jechał samochodem osobowym. Policjanci zatrzymali sprawcę wypadku, a dzisiaj (7.05) usłyszał on zarzuty - mówi Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

"Obywatel Białorusi usłyszał zarzut z artykuł 177 paragraf 2 Kodeksu Karnego, czyli spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego. Zgodnie z postanowieniem sądu, mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie."

Do wypadku doszło w Kisielnicy, na drodze krajowej numer sześćdziesiąt jeden, w miejscu, gdzie pracują drogowcy i jest ruch wahadłowy. Kierowcy, w których samochody uderzył samochód ciężarowy, stali w korku przed sygnalizacją świetlną. 

"Kierujący samochodem ciężarowym obywatel Białorusi najechał na tył samochodu osobowego marki Skoda. Skoda uderzyła w lawetę, laweta w Mercedesa i Mercedes w stojące przed nim Volvo. Niestety 21-letni kierowca Skody zginął na miejscu."

Policjanci apelują o ostrożność na drodze i zachowywanie bezpiecznego odstępu między samochodami. Nie tylko w czasie jazdy, ale także wtedy, kiedy zatrzymujemy się, np. w korku.

 

Zmiażdżony samochód i jedna ofiara śmiertelna w Kisielnicy

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę