Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 10.11.2005 r.

Uprzejmie przypominam, że rok 2006. to dla Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej jubileuszowy rok 15-lecia. Ze swojej strony chcemy godnie przygotować szereg imprez związanych z obchodami jubileuszu. Jest to ważny element pokazania dorobku gospodarczego ziemi łomżyńskiej. Wiemy, że w Państwa firmach kolejny rok to też jubileusze, wystawy, targi i spotkania handlowe.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o nadsyłanie informacji do biura Izby wyrażających chęć, aby ŁIP-H objęła patronatem jubileuszowym imprezy w Państwa firmach. Ze swojej strony zapewniamy promocję wewnętrzną- bardzo ważny element funkcjonowania Izby (Internet, katalog, media), oraz promocję zewnętrzną w ramach Forum Gospodarczego (gazetka).

Liczymy na zgłoszenia, w których należy podać termin, nazwę imprezy, miejsce itp.Z poważaniem

Prezes Rady Izby
Maciej Krzysztof Zajkowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę