Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Uwolnili drób

Po trzech i pół tygodniach zamknięcia kur, kaczek, strusi i gęsi dziś zostaną otwarte kurniki, a domowe ptactwo będzie mogło cieszyć się wolnością. Minister rolnictwa zniósł nakaz trzymania drobiu w pomieszczeniach zamkniętych, który wprowadzono 17 października w związku z zagrożeniem ptasią grypą.

W nowym rozporządzeniu ministra rolnictwa jest za to nakaz karmienia i pojenia ptaków hodowlanych w miejscach zabezpieczonych przed dostępem dzikich ptaków.
To samo rozporządzenie rozszerza jednocześnie zakazu organizowania targów, wystaw, pokazów i konkursów na wszystkie gatunki ptaków. Dotychczas dotyczyło one jedynie tych, które były wymienione we wcześniejszym rozporządzeniu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę