Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 07.11.2005

Uprzejmie informuję, że w związku z wyjazdem przedstawicieli Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej z delegacją na Łotwę, do powiatu Daugawpils, prosimy wszystkie zainteresowane firmy o dostarczanie nam materiałów reklamowych oraz handlowych, które mogłyby zostać zaprezentowane łotewskim przedsiębiorcom. Przy okazji spotkań da nam to możliwość zareklamowania Państwa firm. Mamy nadzieję, że okaże się to dobrą promocją i przyczyni się do nawiązania współpracy.
W razie jakichkolwiek pytań proszę zwracać się do Prezesa Rady Izby Macieja Zajkowskiego, który będzie prowadził bezpośrednie rozmowy z przedstawicielami biznesu z Łotwy.

Liczymy na Państwa zaangażowanie, czekamy do 14.11.2005 r. (poniedziałek).

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę