Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wszyscy pełnoletni już mogą zapisywać się na szczepienia w Łomży

- W związku z zagwarantowaną, zwiększoną dostawą szczepionek firmy Pfizer Szpital Wojewódzki w Łomży prowadzi rejestrację osób zainteresowanych  szczepieniem szczepionką Pfizer – pisze Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży - Zapisywać się mogą wszystkie roczniki pełnoletnie, do 2003r włącznie.

Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział otwarcie zapisów na szczepienia dla wszystkich chętnych od 9 maja. W Łomży, jak wynika z komunikatu szpitala, już od poniedziałku, wszyscy chętni mogą zapisywać się, także Ci, których rocznik jeszcze nie nadszedł. Ma to także związek z uruchomieniem Punktu Szczepień Powszechnych w Szkole Podstawowej nr 1. 

Szczepienia będą realizowane według wejścia e-skierowań w dniach: 5 i 6 maja oraz 10, 11 i 12 maja - czytamy w komunikacie.

"Rejestracja i zapisy będą prowadzone od poniedziałku (26 kwietnia) w godz.: 8.00-14.30 po nr tel: 864733662, 880320272, 606662084. Dodatkowo w dniu 28 kwietnia (środa) będzie można osobiście zarejestrować się w rejestracji w Szkole Podstawowej nr1 w Łomży (wejście przy pływalni) w godz.: 8.30-14.30, a także codziennie w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży w Punkcie Szczepień" - pisze pełnomocnik dyrektora szpitala.

- W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym zachęcamy do rejestracji telefonicznej – informuje Jolanta Gryc. - Do zarejestrowania się niezbędny jest nr PESEL+ nr tel. komórkowego, na który przyjdzie SMS z informacją o terminie szczepienia. W przypadku braku numeru telefonu komórkowego pacjent nie otrzyma przypomnienia o terminie szczepienia. Szczepienia będą realizowane przez personel medyczny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży w Punkcie Szczepień w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży oraz w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

O terminie i miejscu szczepienia pacjent będzie poinformowany sms-em z e-Zdrowia.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę