Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Radni Piątnicy ponownie odrzucili zakup byłego Hotelu Belfort

Po burzliwej dyskusji i emocjach jakie towarzyszyły nadzwyczajnej sesji Rada Gminy Piątnica, ponownie większość radnych nie poparła pomysłu zakupu „Hotelu Belfort” przez Gminę Piątnica.

- Spotkaliśmy się tutaj po to, aby po raz kolejny zastanowić się nad zasadnością kupna nieruchomości po hotelu Belfort w Piątnicy – mówił wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski. - W 2020 roku pojawiła się taka możliwość i moja wizja zagospodarowania tego budynku mówiła, że można go zagospodarować na potrzeby Urzędu Gminy Piątnica oraz jednostek organizacyjnych Gminy, a także dla stowarzyszeń i mieszkańców – wyjaśniał. - Mam nadzieję, że dokumentacja techniczna, którą Państwo otrzymali odpowiedziała na wszystkie Państwa wątpliwości i pytania i mam nadzieję, że pozwoli to ocenić Państwu zakup tej nieruchomości jako zasadny – stwierdził wójt.

Na zwołanej w tym celu nadzwyczajnej sesji radni dyskutowali z wójtem i autorami przygotowanej opinii technicznej nt. zasadności zakupu. Padało wiele pytań o finanse Gminy, o adaptację, o inne inwestycje, o zadłużenie, o infrastrukturę i koszty.
Ostatecznie w głosowaniu 5 radnych było za, a 9 było przeciw.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę