Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Rekordowy październik

Główne zdjęcie
60% wejść na 4lomza.pl to odwołania bezpośrednie

730 tysięcy odsłon i ponad 43 tysięcy unikalnych użytkowników to podstawowe wyniki portalu 4lomza.pl w październiku br. To wzrost w stosunku do września o ponad 10%. W październiku codziennie ze stroną łączyło się niemal 3000 różnych komputerów. Dniem o rekordowej liczbie wizyt był poniedziałek 24 października. Wówczas z 4lomza.pl połączyło się 3550 użytkowników.

Portal 4lomza.pl jest stale monitorowany przez dwa działające niezależnie od siebie narzędzia badawcze dostarczone przez Gemius SA największą w Europie Środkowo-Wschodniej firmą specjalizującą się w badaniach internetu.

W październiku 2005 roku strony portalu 4lomza.pl odsłaniane były 729 tysięcy 363 razy (gemiusDirectEffect). W tym samym miesiącu serwis odwiedziło 43 tysiące 46 użytkowników (gemiusTraffic). Zgodnie z tym samym badaniem niemal 5,5% użytkowników 4lomza.pl pochodzi z zagranicy, a średni czas trwania jednej wizyt w październiku wyniósł niemal 6 minut.
Warto dodać, że ponad 60% wszystkich użytkowników portalu wchodzi na serwis bezpośrednio tj. wpisując w adres przeglądarki internetowej www.4lomza.pl.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę