Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym

Około 40 hektarów trzciny spaliło się w Biebrzańskim Parku Narodowym . Pożar zauważono wieczorem koło miejscowości Dawidowizna . Jak zapewniają strażacy - nie było zagrożenia, ani dla ludzi z pobliskich wsi, ani też dla lasu. Tam gdzie strażacy i strażnicy parkowi mogli dotrzeć gasili pożar na wszystkie możliwe sposoby, nawet łopatami. Jednak na znacznym zabagnionym obszarze tam gdzie nie mógły dojechać wozy gaśnicze trzcina paliła się do rana pod nadzorem leśniczego i pracowników parku.


Ogień gasiło 6 wozów gaśniczych. Prawdopodobnie przyczyną pożaru było podpalenie trzciny.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę