Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Jesień Kulturalna z Łomżą w tle

Znakomici: Grzegorz Turnau, gitarzysta Marek Napiórkowski, saksofonista Henryk Miśkiewicz a także rockowy zespół Hunter to gwiazdy tegorocznej edycji Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej. Imprezę od lat organizuje Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych w Łomży. Jak podkreśla Roman Borawski dyrektor placówki Łomżyńska Jesień Kulturalna jest przedsięwzięciem ambitnym. - „Staramy się by mimo coraz gorszej sytuacji finansowej nie zniżać poziomu artystycznego naszej oferty, która od wielu lat ma liczne grono wiernych sympatyków oczekujących w Łomży dobrej kultury i sztuki.”

„Jak co roku, proponujemy mieszkańcom Łomży i okolic wiele ciekawych ofert kulturalnych, na dobrym poziomie, z różnych dziedzin szeroko pojętej kultury i sztuki” – mówi Borawski. Koncerty, wystawy, spektakle teatralne, kabarety oraz imprezy klubowe tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, ale także aby to coś było dobre.
W ramach tegorocznej Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej w mieście wystąpił już znany z programu telewizyjnego „Jaka to melodia” Joachim Perlik. W koncercie Zaduszki Muzyczne zaprezentował program poświęcony pamięci zmarłego w ubiegłym roku Czesława Niemena.
Jak podkreśla Borawski to nie koniec atrakcji na ten sezon. W Łomży wystąpi Grupa Rafała Kmity w nowym spektaklu „Aj waj! Opowieści z cynamonem”. Będzie koncert jazzowy grupy Marka Napiórkowskiego z którym gościnnie wystąpi Henryk Miśkiewicz oraz koncert Grzegorza Turnaua. Ponadto odbędą się koncerty rockowe grup Plateau i Hunter, a także wystawy i prezentacje zespołów MDK-DŚT.
„Impreza ma szansę organizacji dzięki wsparciu sponsorów” - podkreślają organizatorzy. Od kilku lat głównym sponsorem Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej jest Browar Łomża.

Szczegółowy program Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę