Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie policjantki

Główne zdjęcie
Fot. KMP Łomża

W Dniu Kobiet, Komenda Miejska Policji chwali się widokiem Pań w mundurach. „W niebieskim im do twarzy” dumnie dodają mundurowi.

W łomżyńskiej komendzie służy 50 policjantek. „Nie jest łatwo łączyć pracę policjantki z życiem rodzinnym, zwłaszcza kiedy w domu czekają małe dzieci” - tłumaczą policjantki. Służba w policji wymaga wielu poświęceń i wyrzeczeń. Praca wiąże się z nocnymi dyżurami, przedłużającymi się godzinami pracy czy nagłymi zdarzeniami. Panie pracują na różnych zakresach: ścigają piratów drogowych czy niebezpiecznych przestępców, konwojują zatrzymanych, patrolują ulice, uczestniczą w zabezpieczeniach imprez masowych, wspierają ofiary przemocy i pracują z młodzieżą. Mówi się, że kobieta łagodzi obyczaje, uśmiech i dobre słowo często pomagają podczas podejmowanych interwencji, jednak – zapewniają policjantki - muszą być tak samo stanowcze jak ich partnerzy w służbie. 

„Dzięki zaangażowaniu odnajdują się w codziennej służbie” - czytamy na stronie KMP. 

W służbie każdy dzień jest inny, przynosi nowe wyzwania, tu nie ma czasu na nudę. Jest to zawód, który się kocha – podsumowują.

 

Dziś, tj. 8 marca, wszystkie Panie nie tylko policjantki, zwolnione są z opłat za korzystanie z lodowiska. 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę