Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Nowy wice u strażaków

Łomżyńscy strażacy mają nowego z-cę komendanta. Został nim były specjalista Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku, bryg. Ireneusz Denysiuk. Dotychczasowy z-ca komendanta st. bryg. Andrzej Mojski awansował na stanowisko specjalisty w Białymstoku.

Rano w siedzibie łomżyńskiej komendy o tej zamianie informował strażaków Komendant Miejski PSP w Łomży, st. bryg. Lucjan Porowski.
Nowy z-ca komendanta miejskiego PSP jest dobrze znany w łomżyńskiej komendzie. W latach 1990-96 był dowódcą JRG w Łomży, następnie z-cą ówczesnego komendanta wojewódzkiego straży pożarnej w Łomży. Później awansował na z-cę komendanta w Białymstoku. Od 2002 roku do końca października tego roku pełnił funkcję głównego specjalisty w białostockiej komendzie wojewódzkiej. Jak mówi – cieszy się z powrotu do Łomży.
Nowy z-ca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży Ireneusz Denysiuk będzie odpowiadał m.in. za działania tutejszej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i służby kontrolno-rozpoznawcze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę