Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spokojnie na drogach

Trzynaście osób rannych w czterech wypadkach drogowych i szesnastu pijanych kierowców - to policyjny bilans z dróg województwa podlaskiego z minionej doby. Dzień Wszystkich Świętych minął w regionie bardzo spokojnie – podkreślają policjanci. Także w ciągu kilku przedświątecznych dni na drogach nie dochodziło do tragedii. Od piątkowego wieczoru, mimo wzmożonego ruchu, w całym województwie podlaskim na drogach nikt nie zginął.

Przez sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek w sumie w regionie doszło do 15. wypadków drogowych, w których rannych zostało 29 osób. To zdecydowanie spokojniej niż rok czy dwa lata temu. W 2004 r. w 21 wypadkach zginęły trzy osoby, rok wcześniej osiem w 28 wypadkach.

Od piątku w całym kraju trwała policyjna akcja Znicz. Ok. 15 tys. funkcjonariuszy dbało o bezpieczeństwo na drogach i wokół cmentarzy. Policjanci szczególną uwagę zwracali też na kierowców, a zwłaszcza czy są trzeźwi. Tylko w województwie podlaskim przez ostatnie cztery dni zatrzymano niemal 70 pijanych kierowców. W całym kraju było ich ponad dwa tysiące.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę