Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Co drugi znicz felerny?

Inspektorzy Państwowej Inspekcji Handlowej skontrolowali firmy produkujące znicze. Po lupę wzięli osiem zakładów w Białymstoku, Suwałkach, Łomży i Piątnicy. Z przebadanych 38 partii zniczy inspektorzy mieli zastrzeżenia do niemal połowy.

O wynikach kontroli PIH w zakładach produkujących znicze pisze dzisiejsza Gazeta Wyborcza: „Leszek Mironiuk z Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej w Białymstoku: - Inspektorzy zbadali 38 partii zniczy i zakwestionowali 47 proc. z nich. Uchybienia zdarzyły się u czterech producentów. Najczęściej na etykietkach nie było ostrzeżeń umożliwiających konsumentowi prawidłowe i bezpieczne użytkowanie znicza. Już podczas kontroli producenci uzupełnili brakujące informacje. W jednym przypadku wytwórca zawyżył wagę parafiny oraz czas palenia się znicza. Po zapoznaniu się z wynikami badań z własnej inicjatywy obniżył cenę zniczy niespełniających wymogów. Zmienił też oznaczenie wagi parafiny.”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę