Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Tylko 2 dni na zdobycie dotacji na kapitał obrotowy dla przedsiębiorców

15. lutego 2021 r. ruszy konkurs na sfinansowanie kapitału obrotowego, czyli bieżącej działalności podlaskich firm, które ucierpiały w wyniku COVID-19. Do dyspozycji 25 mln złotych z funduszy europejskich.

W związku z pandemią COVID-19 i  negatywnymi skutkami, w ramach Podlaskiego Pakietu Gospodarczego utworzonego przez zarząd województwa, przedsiębiorcy będą mogli uzyskać wsparcie na sfinansowanie kapitału obrotowego. Pierwsza edycja w 2020 roku wyczerpała się błyskawicznie. 

Milionów starczyło tylko na minuty

Od 15. lutego zostanie uruchomiony nowy program wsparcia dla mikro i małych przedsiębiorstw. Ale należy się śpieszyć, bo na składanie wniosków będzie tylko 2 dni. Przyjmowanie wystartuje 15. lutego od godz. 8  do 16. lutego 2021 roku, do godziny 15.00. Marszałkostwo zapewnia, że nie ma znaczenia kolejność zgłoszeń, lecz wysokość spadku obrotów.

Nabór skierowany jest  do mikro- i małych przedsiębiorstw, a także osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą. Mogą uzyskać jednorazową, bezzwrotną dotację, jeśli sytuacja firmy pogorszyła się w związku z COVID-19. Warunkiem uzyskania pomocy jest spadek przychodów ze sprzedaży o co najmniej 40 proc. 

W konkursie nie mogą brać udziału ci przedsiębiorcy, którzy już otrzymali dotacje na kapitał obrotowy lub bon antywirusowy w 2020 roku. 

 

Konkurs prowadzony będzie poprzez generator wniosków, dostępny na stronie rpo.wrotapodlasia.pl

Szczegóły konkursu na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę