Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie pociągu z ciężarówką pod Grajewem

Główne zdjęcie
Fot. KPP Grajewo

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Koszarówka (powiat grajewski) doszło do zderzenia pociągu z pojazdem ciężarowym - informują policjanci. Na miejscu pracują służby.

Około godz. 14.00 w Koszarówce pod Grajewem, na ul. Przytorowej, samochód ciężarowy – cysterna, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym (z sygnalizacją świetlną) zderzył się z pociągiem osobowym relacji Gdynia - Białystok. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił maszynista pociągu. Policja informuje, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Pociągiem podróżowało około 40 osób, i nikt, poza maszynistą, nie ucierpiał - przekazuje policja.

 

Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia.

Foto: Fot. KPP Grajewo
Foto: Fot. KPP Grajewo
Foto: Fot. KPP Grajewo
Foto: Fot. KPP Grajewo

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę