Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

To przez GPS .. karetka w drzewo

To GPS wskazał drogę kierowcy karetki pogotowia z Białegostoku, która trafiła w drzewo przed zamkniętą boczną, bramą szpitala w Łomży.

Przypomnijmy, w poniedziałek wieczorem, około godz. 22., karetka pogotowia uderzyła w drzewo niedaleko szpitala. Ratownicy i policjanci, którzy jechali na zdarzenie, mieli kłopoty ze znalezieniem miejsca. Jeździli w kółko ul. Piłsudskiego i Szosą Zambrowską, a karetki nie widać. Przecież do szpitala wjeżdża sie od ul. Piłsudskiego. Jak się później okazało, błędnie. Odnaleziono wreszcie karetkę na drzewie, ale na wjeździe od ul. Owocowej, czyli od sadów. Uderzyła w drzewo przed boczną bramą szpitala, która zwykle jest zamknięta. 

Jak to się stało? Co tu robi ta karetka? 
Młodszy aspirant Justyna Janowska z KMP w Łomży wyjaśnia, że kierowca karetki jechał z Białegostoku na „GPS”. To system satelitarny pokierował karetkę w to miejsce. Kierowca, który był trzeźwy, widząc przed sobą zamkniętą bramę zahamował, ale wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.
Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a pacjenta zabrała inna karetka.

Ach ten GPS...

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę