Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Szczepienia medyków

W Łomży 1086 pracowników służby zdrowia otrzymało pierwsze szczepienia. W przyszłym tygodniu kontynuacja szczepień grupy „0” w szpitalu i od poniedziałku, tj. 25. stycznia, rozpoczęcie szczepień seniorów 80+ .

27 grudnia w Łomży i w całej Polsce ruszyły szczepienia personelu służby zdrowia. Do tej pory, jak wynika z danych udostępnionych przez ministerstwo, w Łomży zostało zaszczepionych 1086 osób. Drugą dawkę otrzymuje się po około 21 dniach, dlatego przyszły szpital rozpoczął drugą serię. Do tej pory drugą dawkę otrzymało 63 osób. 

Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora szpitala, zapowiada że w bieżącym tygodniu 180 dawek szczepionki zostanie przeznaczona na drugie szczepienia medyków.

- Dziś złożyliśmy zamówienie na 180 dawek na weekend – dodaje Pani pełnomocnik – zostaną one przeznaczone na pierwsze szczepienie grupy „0”, ale - dodaje – nie mamy jeszcze potwierdzenia ile otrzymamy.  

Od poniedziałku kontynuowane będą drugie szczepienia grupy „0” czyli medycznej. Na ten cel szpital otrzymał 270 dawek.  

W przyszłym tygodniu, w poniedziałek, startują szczepienia seniorów 80+. Tego dnia 30 seniorów 80+ po raz pierwszy zostanie zaszczepionych. 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę