Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Mróz będzie odpuszczał

Główne zdjęcie
Słońce - świeczka, poranek nad Fortami w Piątnicy

O godz. 2.00 stacja IMGW w Marianowie zanotowała -19,5°C. To była najniższa temperatura tej nocy. W ciągu dnia temperatura będzie się powoli podnosiła, jutro osiągając jutro wartości dodatnie. Popada śnieg.

Niskie temperatury, które przyniósł wyż syberyjski, odchodzą. W nocy stacja pomiarowa IMGW w Marianowie wskazywała jeszcze -19,5°C, a o 7.00 rano -17,4°C. W sąsiedniej Ostrołęce o godz. 5.00 zarejestrowano -19,6°C, a o 6.00 w Białymstoku było -22,4°C. Najzimniej czujnik IMGW zanotował temperaturę niedaleko Narwiańskiego Parku Narodowego w miejscowości Jabłonowo – Wypychy. O 3.00 rano termometr wskazywał tam -22,9°C.

Jeszcze w ciągu dnia, w rejonie Łomży, temperatura pozostanie minusowa dwucyfrowa, ale powoli od zachodu będzie nadciągało cieplejsze powietrze. Po południu zacznie padać śnieg. Jutro temperatura w Łomży osiągnie już ok.  2°C. 

 

A na deser zdjęcie wschodzącego słońca jak świeczka. Wykonane z Fortów w Piątnicy. Mgła swoje z zrobiła.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę