Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zderzenie trzech aut na moście Hubala

Trudne warunki drogowe panowały przez całą sobotę. Wieczorem na moście Hubala doszło do zderzenia trzech aut. Na szczęście nikt poważnie z ludzi w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Przed 19. na moście Hubala doszło do zderzenia w sumie trzech aut. Z informacji uzyskanych od jednego z uczestników zdarzenia, kierowca Vito, jadąc od Łomży w kierunku Piątnicy, bezpośrednio przed mostem zaczął wyprzedzać Dacię. Przy zjeżdżaniu na swój pas wpadł w poślizg i obrócił się o 360 stopni. Nadjeżdżająćy z przeciwnego kierunku (od Piątnicy) Rover uderzył w obracające się auto. Na szczeście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. 

Wczoraj przez prawie cały dzień padał śnieg, a na drogach panowały bardzo trudne warunki do jazdy. Obfite opady śniegu ograniczały widoczność, a mimo odśnieżania, na jeżdniach zalegało błoto śniegowe i było ślisko. Na drogach całego regionu powstawały zatory, a wiele aut wylądowało w rowach. Takie zdarzenia miało miejsce chociażby na obwodnicy Satrych Kupisk, gdzie auto wypadło z drogi do rowu. Na Dk 63, na trasie Kolno-Borkowo, zderzyło się dwa pojazdy osobowe, i w okolicy Kisielnicy także zderzyły się dwa auta.

W Łomży były problemy z podjazdem pod górkę na ul. Zjazd. W pewnym momencie zrobił się duży korek, bo ciężarówki nie mogły wjechać na rondo. 

Dziś prognoza nie przewiduje opadów sniegu, ale przez cały dzień utrzymywać się będzie bardzo niska temperatura.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę