Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Znowu nikt nie chciał działki po Urzędzie Statystycznym

Główne zdjęcie
Budynek przy ul. Senatorskiej 52B

Ponownie nikt nie zgłosił się po zakup działki i budynku po dawnym urzędzie statystycznym przy ul. Senatorskiej 52B w Łomży. Budynek wielu lat stoi pusty.

Działkę o nr 10621 o pow. 0,0735 ha i budynku biurowym dwupiętrowym podpiwniczonym o pow. 977,02 m2 i garażem miasto Łomża chce sprzedać od dawna. Ostatnio cena wywoławcza netto wyniosła 550 115, zł. Nikt nie przystąpił do przetargu... Wielokrotnie ogłaszane były przetargi, do których nikt nie przystępował. W 2016 roku był nawet pomysł, aby grunt przekazać pod rządowy program „Mieszkania Plus”. Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a budynek nadal stoi zaniedbany. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę