Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na DK 63 - nowe ustalenia śledczych

Są nowe ustalenia w sprawie wypadku, do którego doszło w sobotę (26.12) na trasie Łomża - Zambrów. Zginął w nim jadący volkswagenem mężczyzna.

Ze wstępnych informacji wynikało, że w aucie była tylko jedna osoba. Teraz jednak nie wyklucza się, że w samochodzie był jeszcze jeden mężczyzna.

Sprawą zajęła się łomżyńska prokuratura, która ustala, czy mężczyzna, który zginął w wypadku, był kierowcą czy pasażerem.

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Białystok prokurator rejonowa Karolina Szulkowska, śledczy podejrzewają, że samochodem jechała jeszcze jedna osoba, która uciekła z miejsca wypadku. Trwa śledztwo. Wytypowano już drugą osobę, która mogła być w aucie. W wyjaśnieniu sprawy ma pomóc też sekcja zwłok mężczyzny, który zginął w wypadku.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 63 między Wygodą a Podgórzem. Kierowca samochodu, który jechał od strony Zambrowa, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi i dachowało. Na miejscu zginął jadący nim mężczyzna. Inne szczegóły nie są na razie ujawniane.

Wypadek między Podgórzem a Wygodą

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę