Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Tradycyjny Teatr Japonii

Dyrektor Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży oraz Towarzystwo Polsko-Japońskie Oddział w Łodzi uprzejmie zapraszają dn. 24 kwietnia 2004 roku o godz. 12.00 do Muzeum w Łomży, ul. Krzywe Koło 1 na otwarcie wystawy ze zbiorów Barbary i Masakatsu Yoshida.

Otwarciu wystawy będzie towarzyszyć pokaz kaligrafii japońskiej i origami oraz jeżeli dopisze pogoda, tradycyjnych systemów walk - kendo (z użyciem kijów shinaj), naginata (z użyciem włóczni), a także łucznictwa - kjudo.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę