Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 grudnia 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Policja wyjaśnia sprawę wilka zabitego w otulinie Biebrzańskiego PN

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Policja bada sprawę zabitego w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego wilka. Zwierzę zastrzelono nocą, na początku grudnia.

Martwego wilka znalazła przewodniczka Katarzyna Ramotowska - jak mówi - był to młody, zdrowy samiec.

- Fundacja, jako strona społeczna, złożyła deklarację przystąpienia do sprawy. Nie odpuścimy temu mordercy. To nie ma prawa się powtarzać, szczególnie na tak cennym terenie jak okolice Biebrzy - dodaje Katarzyna Ramotowska.  

Sprawą, pod nadzorem prokuratury, zajmuje się policja z Moniek - mówi Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Powołano biegłego i wykonano sekcję zwłok zwierzęcia. Za znalezienie sprawcy wyznaczona jest nagroda 20 tysięcy złotych. Ufundowali ją miłośnicy przyrody.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę