Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska młodzież na targach hotelarstwa w Poznaniu

Uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum Hotelarstwa działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Łomży uczestniczyli w Międzynarodowych Targach GASTRO-INVEST-HOTEL w Poznaniu. „Tego typu wycieczki wzbogacają program i ofertę kierunków kształcenia w naszej szkole” - mówi Bogusława Romanowska. Co ciekawe przyszli hotelarze z Łomży mogli nie tylko zwiedzać wystawy, ale także zobaczyć jak funkcjonuje prawdziwy duży hotel.

Zakres tematyczny GASTRO-INVEST-HOTEL określa hasło „wszystko dla hoteli i gastronomii”. Jak podkreślają Bogusława Romanowska - „tego typu wycieczki przygotowują ucznia do zawodu i odnalezienia się w przyszłości na rynku pracy. Bezpośredni kontakt z liderami rynku, licznymi nowościami prezentowanymi na stoiskach daje uczniom możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą produktów i usług niezbędnych w trakcie budowy, remontu, modernizacji, czy też podczas codziennej eksploatacji obiektów hotelarskich. ”
Targi hotelarstwa w Poznaniu uchodzą za jedne z najciekawszych i największych w Polsce.
„Bez wątpienia można powiedzieć, że tegoroczna poznańska wystawa produktów i usług dla hotelarstwa i gastronomii była większa i jeszcze ciekawsza niż w ubiegłym roku” - mówi Romanowska. Dodaje też, że dodatkowa atrakcją po targach dla uczniów łomżyńskiego Technikum Hotelarstwa była możliwość zapoznania się z funkcjonowanie dużego hotelu. Uczniowie „od kuchni” oglądali NOVOTEL POZNAŃ CENTRUM.
Bogusława Romanowska zapowiada, że „wyjazdy młodzieży na tego typu imprezy na trwałe wpiszą się do kalendarza szkolnych wycieczek programowych organizowanych z inicjatywy nauczycieli”.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę