Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Jaki sprzęt elektroniczny na prezent świąteczny? Oto nasze propozycje!

Święta coraz bliżej, a my dalej nie mamy prezentów dla swoich bliskich? Nie mamy nawet pomysłu, co moglibyśmy kupić? Spokojnie, jest cała masa tanich, acz niezwykle praktycznych gadżetów elektronicznych, które każdemu przypadną do gustu. Wybraliśmy kilka z nich.

Rynek obfituje w wiele różnego rodzaju gadżetów elektronicznych. Wiele z nich kosztuje sporo i nie każdego na nie stać. Nic straconego, poza nimi dostępnych jest wiele niedrogich gadżetów elektronicznych, z których korzystać można każdego dnia. Co najważniejsze, produkty, jakie polecamy, są uniwersalne, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na jakie warto zwrócić uwagę?

Czytnik e-booków - nie tylko dla “pochłaniaczy” książek

Czytniki e-booków stało się w ostatnich latach bardzo popularne, zwłaszcza że cena tych urządzeń nie jest już taka wysoka jak na początku. Oczywiście, są modele drogie, bardziej zaawansowane technologicznie, ale wiele jest też solidnie wykonanych czytników, które mieszczą się w niższym przedziale cenowym. To świetny prezent nie tylko dla osób czytających wiele książek, ale dla każdego, kto chce mieć zawsze pod ręką ciekawą lekturę, na przykład ulubione czasopismo. 

Nie trzeba nosić ze sobą książek i gazet, szukać saloniku prasowego, żeby kupić ulubiony tytuł, bo wystarczy dostęp do internetu, by zakupić ulubiony tytuł, wgrać go na czytnik i korzystać z niego, niezależnie od tego, czy mamy dostęp do sieci. Nim zdecydujemy się na taki prezent, zwróćmy uwagę na ekran. Większość czytników e-booków ma wyświetlacze w rozmiarze 6 cali, co w zupełności wystarczy, by komfortowo oddać się lekturze. Wybrany model powinien też być wyposażony w podświetlenie ekranu, by można było z niego korzystać nawet przy dość słabym oświetleniu. 

Smartwatch - dlaczego warto?

Wspaniałym nowoczesnym pomysłem na prezent jest też smartwatch, czyli urządzenie przypominające zegarek, lecz w przeciwieństwie do tradycyjnych czasomierzy wyposażone jest w wiele zaawansowanych funkcji. Oferowane są urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi. Nim zdecydujemy się kupić taki prezent, oceńmy jego wyświetlacz, mianowicie to, jak jest duży. W zdecydowanej większości z nich jego przekątna wynosi 1,5 cala. 

Smartwatch oczywiście jest uzupełnieniem smartfona i nie może bez niego funkcjonować. To niezwykle przydatny dodatek do telefonu, bo dzięki niemu nie jesteśmy za każdym razem zmuszeni sięgać do kieszeni po telefon, na przykład, jak odbieramy czy wysyłamy wiadomość, korzystamy z mediów społecznościowych czy płacimy za zakupy w sklepie. Jak więc widać, to bardzo nowoczesne i współcześnie pożądane urządzenie, szczególnie że praktycznie każdy z nas ma smartfona. 

Wszystko dokładnie zarejestrowane

Jeśli nasz bliski często podróżuje samochodem, to powinien posiadać rejestrator jazdy, który nagrywa wszystkie zdarzenia na drodze, co może być kluczowe podczas wypadku, stłuczki czy potrącenia. Jeśli nie ma tego gadżetu, święta Bożego Narodzenia to idealny czas, by kupić mu to urządzenie. Wybierając kamerę samochodową, oceńmy jednak kilka szczegółów, zwłaszcza kąt nagrywania. Powinien być możliwie jak najszerszy, żeby w momencie nagrywania uchwycić oba pasy jezdni. Poza tym większość tego rodzaju gadżetów wyposażono w czujnik ruchu, który reaguje, włączając się, gdy tylko samochód ruszy z miejsca. Dobrze też jak urządzenie potrafi nagrywać w nocy. 

To tylko propozycje świątecznych prezentów, więcej elektroniki znajdziemy na Allegro.

tekst płatny

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę