Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejna czołówka na „ósemce”

Jedna osoba nie żyje druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala – to efekt wypadku jaki wydarzył się rano na krajowej „ósemce”8. Jak podkreśla komisarz Adam Fabian z Komedny Powiatowej Policji w Zambrowie do wypadku doszło przed godziną szóstą pomiędzy Szumowem a Wyszomierzem. Jadące od strony Zambrowa w kierunku Warszawy cinquecento zderzyło się czołowo z ciężarowym Mercedesem. Wypadku nie przeżył pasażer cinquecento. Kierowca tego samochodu w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Białymstoku.

Ruch na „ósemce” jest utrudniony. Policjanci prowadza go wahadłowo jednym pasem jezdni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę