Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 stycznia 2021 napisz DONOS@

Mężczyzna wypadł z okna przy ul. Długiej

Główne zdjęcie
Łomża, Zdjęcie ilustracyjne

W nocy z 28 na 29 listopada na ul. Długiej 23-letni mężczyzna wypadł z okna. Z licznymi złamaniami został przewieziony do szpitala.

Około północy z soboty na niedzielę, przy ul. Długiej 3, z okna na pierwszym piętrze wypadł mężczyzna. Zdarzenie potwierdzają policjanci. Z relacji mundurowych wynika, że patrol na miejsce dotarł 10 min. po północy i znalazł na chodniku leżącego mężczyznę, który uskarżał się na ból pleców. Ranny został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że 23-letni mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak tłumaczył, siedział na parapecie i wypadł z okna. Szacowana wysokość do parapetu okna na pierwszym piętrze wynosi około 4-5 metrów nad ziemią.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę