Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 01 grudnia 2020 napisz DONOS@

Jeleń wpadł do auta

Główne zdjęcie
Fot. policja

Jeleń zderzył się z samochodem osobowym i wpadł do środka. Kierującej kobiecie z dziećmi nic się nie stało, ranne zwierzę przeżyło.

Około 17:20 na drodze krajowej 61 między Łomżą a Ostrołeką, na wysokości Drogoszewa, kobiecie jadącej w stronę Łomży wyskoczył na maskę jeleń. Rogiem zahaczył przednią szybę, przeczołgał się po dachu i wpadł przez tylnią szybę do bagażniaka mazdy. Podróżującej samochodem kobiecie z dwójką dzieci nic się nie stało. Ranne zwierzę pradopodobnie trzeba będzie dobić.

Jesień jest porą roku, gdzie intensywniej migrują duże zwierzęta. Wokół Łomży wiele szlaków migracyjnych krzyżuje się z drogami publicznymi.

Uważajmy.

Foto: Fot. policja
Foto: fot. OSP Miastkowo
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę