Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 listopada 2020 napisz DONOS@

Wypadł z drogi

Auto wypadło z drogi i dachowało. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kilka minut po 14. na drodze 645 w okolicach Kuzi auto osobowe wypadło z drogi i dachowało. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Zdarzenie miało miejsce na zakręcie przed Kuziami, jadąc od Łysych, na terenie województwa mazowieckiego. Kierujący z nieznanych przyczyn przejechał na przeciwległy pas ruchu i wypadł z drogi. 

Na tych zakrętach często dochodzi do wypadków. Szczególnie teraz, kiedy drogi są mokre łatwo wypaść w tym miejscu z drogi.

Uważajmy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę